Polscy dystrybutorzy części zamiennych do samochodów ciężarowych

Category: Części zamienne

Jedną z polskich firm zajmujących się dystrybucją i sprzedażą hurtową części zamiennych do samochodów ciężarowych i autobusów oraz naczep i przyczep jest Star-Hurt, a inną jeszcze lepiej znana spółka Jelcz S.A. posiadająca wieloletnią tradycję. Dzięki pracy osób w nich zatrudnionych polscy kierowcy mogą zaopatrywać się w praktycznie wszystkie elementy wyposażenia pojazdów transportowych jeżdżących po polskich i zagranicznych drogach.

Specyfika działalności firmy Star-Hurt

Główną zaletą korzystania z oferty firmy Star-Hurt jest fakt, że w jej asortymencie znajdują się praktycznie wszystkie elementy wyposażenia wybranych przez nią marek samochodów ciężarowych. Korzystając z posiadanych przez nią zasobów można na nowo stworzyć w pojeździe transportowym układ paliwowy i napędowy oraz układ zawieszenia i chłodzenia. Znajdować w niej można również podzespoły elektryczne i różnego rodzaju akcesoria wykorzystywane podczas codziennej jazdy. Kierowcom na pewno przydadzą się fartuchy przeciw błotne i pistolety do czyszczenia oraz myjki z przedłużką teleskopową. Zaopatrując się w hurtowniach tej firmy będzie można także zabezpieczyć się na wypadek problemów z ogumieniem poprzez dokonanie zakupu kołpaków i przewodów do pompowania kół oraz kluczy i podnośników hydraulicznych. Te przykłady produktów dostępnych za pośrednictwem prezentowanego dystrybutora pokazują, że polscy kierowcy nie muszą szukać części zamiennych za granicą, aby móc dobrze wyposażyć posiadane przez siebie pojazdy.

Rozwój działalności firmy Jelcz S.A.

Firma Jelcz S.A. jest obecna na polskim rynku części samochodowych od 1964 roku. Stopniowy rozwój jej działalności pozwolił na rozbudowanie nie tylko sprzedaży hurtowej, ale też na otwarcie sklepu motoryzacyjnego i auto-serwisu oraz automyjni, na której wykorzystywana jest wyłącznie zmiękczona woda. Natomiast podjęcie współpracy z grupą LOTOS S.A. stworzyło jej możliwość sprzedaży najwyższej jakości paliwa na firmowanej przez nią stacji paliw.